Beste lezers,
De reden dat ik hier al een tijdje geen artikelen heb geplaatst, is dat ik sinds februari een nieuwe Nederlandstalige blog heb op IMO (Israël & Midden-Oosten) Blog. Op Ratna.NL zijn daarom voorlopig geen nieuwe berichten te verwachten.
Ik hoop dat jullie een kijkje op IMO komen nemen, en op de Engelstalige groepsblog ZioNation waaraan ik ook bijdraag.
Vriendelijke groet,
Ratna
No Comments for this post yet...
Comments are closed for this post.
Ratna.NL bevat mijn opinies over het Israëlisch-Palestijnse conflict, het Joodse recht op zelfbeschikking (ook bekend als Zionisme) en het Palestijnse recht op zelfbeschikking. Ik ben Ratna Pelle, een academica uit Nederland, en ben actief geweest in diverse linkse bewegingen voor vrede, milieu en derde wereld. Ik ben noch Joods noch Palestijns noch Israëlisch noch Arabisch.
Vanwege spam heb ik al mijn blogs moeten afsluiten voor opmerkingen. Om te reageren of anderszins contact met me op te nemen, bezoek:
http://www.israel-palestina.info/© Alle teksten op deze blogs zijn eigendom van de schrijver, en dienen niet zonder toestemming gekopieerd te worden naar andere websites.
| Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
|---|---|---|---|---|---|---|
| << < | ||||||
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
| 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
| 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
| 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
| 28 | 29 | 30 | 31 | |||